Coca-Cola Zero Sheqer 450ml

Coca-Cola është pija freskuese më e famshme dhe me më shumë shitje në histori, si edhe marka më e njohur në botë.

70 ALL
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 4.

Përbërësit: ujë, dioksid karboni, ngjyrues: E 150d, ëmbëlsues: ciklamat natriumi, acesulfame-K dhe aspartame**,  acidifikues: acid fosforik, aromatizuesit natyralë (përfshirë kafeinën), rregullues aciditeti: citrat natriumi.

  • vlera energjike për 250ml: 2.3 kj / 1 kcal | 0% srd*
  • proteina për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • karbohidrate për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • yndyrna për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • yndyrna të ngopura për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • fibra për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • natrium për 250ml: 0.03 g | 1% srd*

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ/ 2000 kcal).

(**) Përmban një burim të fenilalaninës.

245