Fanta Limon Zero Sheqer 330ml

Luaj me shijen e shkëlqyer të Fanta. Surprizo shqisat e tua!

65 ALL
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 6.

Përbërësit: ujë, lëng limoni (3%) nga koncentrati , dioksid karboni, acidifikues: acid citrik dhe acid malik, ëmbëlsues: ciklamat natriumi, acesulfame-K, sukralozë, steviol glycosides dhe neohesperidin DC, aromatizues natyralë limoni me aromatizuesit e tjerë natyral, rregullues aciditeti: citrat natriumi, konservues: sorbat kaliumi, stabilizues: E 414 dhe E 445, antioksidues: acid askorbik, ngjyrues: karroten.

  • vlera energjike për 250ml 23 kj / 5 kcal | 0% srd*
  • proteina për 250ml 0 g | 0% srd*
  • karbohidrate për 250ml 0.3 g | 0% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 250ml 0.3 g | 0% srd*
  • yndyrna për 250ml 0 g | 0% srd*
  • yndyrna të ngopura për 250ml 0 g | 0% srd*
  • fibra për 250ml 0 g | 0% srd*
  • natrium për 250ml 0.03 g | 1% srd*

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ/ 2000 kcal).

530