Coca-Cola 450ml

Coca-Cola është pija freskuese më e famshme dhe me më shumë shitje në histori, si edhe marka më e njohur në botë.

70 ALL
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 4.

Përbërësit: ujë, sheqer, dioksid karboni, ngjyrues: E 150d, acidifikues: acid fosforik, aromatizuesit natyralë (përfshirë kafeinën).

  • vlera energjike për 250 ml: 450 kj / 105 kcal | 5% srd*
  • proteina për 250 ml: 0 g | 0% srd*
  • karbohidrate për 250 ml: 27 g | 10% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 250 ml: 27 g | 29% srd*
  • yndyrna për 250 ml: 0 g | 0% srd*
  • nga të cilat të ngopura për 250 ml: 0 g | 0% srd*
  • fibra për 250 ml 0 g | 0% srd*
  • natrium për 250 ml 0 g | 0% srd*

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

1045