• -20%

Monster Energy Ultra White 500ml

Një goditje e çmendur energjie që paketon dyfishin e gumëzhitjes nga pijet normale.

170 ALL
136 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Pije e gazuar, kalori të reduktuar, me taurinë, ginseng, kafeinë, l-carnitine dhe vitaminë B, me ëmbëlsues, pa sheqer të shtuar.

Përbërësit: ujë, acidifikues: acid citrik, dioksid karboni, taurinë (0,4%), rregullues aciditeti: citrat natriumi, aromatizues, ekstrakt rrënje ginsengu (0,08%), ëmbëlsues: sucraloze, acesulfame-k, konservues: acid sorbik, acid benzoik, kafeinë (0,03%), l-carnitine, l-tartrate (0,015%), vitaminë (b3, b5, b6, b12), klorur natriumi, d-glukuronolakton, ekstrakt farash guarana (0,002%), inositol.

  • vlera energjike për 500 ml 50 kj / 11 kcal | 1% srd*
  • karbohidrate për 500ml 4.4 g | 2% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 500ml 0 g | 0% srd*
  • kripë për 500ml 1 g | 17% srd*

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrë e ngopur, proteina.

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

6305