• -20%

Monster Energy Green 500ml

Një goditje e çmendur energjie që paketon dyfishin e gumëzhitjes nga pijet normale.

170 ALL
136 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Pije energjike joalkoolike me taurinë, ginseng, l-carnitine, kafeinë, ginseng dhe vitaminë B, me sheqerna e ëmbëlsues.

Përbërësit: ujë, sheqer, shurup glukoze, dioksid karboni, acidifikues: acid citrik, aromatizues, taurinë (0,4%), rregullues aciditeti: citrat natriumi, ekstrakt rrënje ginsengu (0,08%), l-carnitine l-tartrate (0,04%), konservues: acid sorbik, acid benzoik, kafeinë (0,03%), ngjyrues: anthocyanins, vitaminë (b3, b6, b2, b12), ëmbëlsues: sukraloze, klorur natriumi, d-glukuronolakton, ekstrakt farash guarana (0,002%), inositol, maltodekstrin.

  • vlera energjike për 500 ml: 1006 kj / 237 kcal | 12% srd*
  • karbohidrate për 500ml: 60 g | 23% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 500ml: 55 g | 61% srd*
  • kripë për 500ml: 0.96 g | 16% srd*

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrë e ngopur, proteina.

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

6404