• -20%

Monster Energy VR 500 ml

Një goditje e çmendur energjie që paketon dyfishin e gumëzhitjes nga pijet normale.

170 ALL
136 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Pije energjike joalkoolike me taurinë, ginseng, kafeinë, l-carnitine dhe vitaminë B, me sheqerna dhe ëmbëlsues.

Përbërësit: ujë, sheqer, lëng frutash koncentrate (4%) (portokall, limon), shurup glukoze, tul limoni, dioksid karboni, aromatizues, taurinë (0,4%), rregullues aciditeti: laktat kalciumi, citrat natriumi, acidifikues: acid citrik, ekstrakt rrënje ginsengu (0,08%), konservues: sorbat kaliumi, antioksidant: acid askorbik, kafeinë (0,03%), vitaminë (b3, b6, b2, b12), l-carnitine l-tartrate (0,004%), ëmbëlsues: sukraloze, klorur natriumi, d-glukuronolakton, ekstrakt farash guarana (0,002%), inositol, maltodekstrin.

  • vlera energjike për 500 ml: 929 kj / 219 kcal | 11% srd*
  • karbohidrate për 500ml: 55 g | 21% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 500ml: 52 g | 57% srd*
  • kripë për 500ml: 0.08 g | 1% srd*

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrë e ngopur, proteina. (*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

6306

Produkte që mund t'ju interesojnë