• -20%

Monster Energy Mango Loco 500ml

Një goditje e çmendur energjie që paketon dyfishin e gumëzhitjes nga pijet normale.

170 ALL
136 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Pije energjike joalkoolike me lëng frutash, taurinë, kafeinë, l-carnitine, inositol, vitaminë B me sheqerna dhe ëmbëlsues.

Përbërësit: ujë, lëng frutash koncentrate (15%) (rrush të bardhë, mango, guava, mollë, Ananas, fruta pasioni, kajsi, pjeshkë, portokall, limon), sheqer, shurup glukoze, dioksid karboni, acidifikues: acid citrik, taurinë (0,4%), rregullues aciditeti: citrat kaliumi, citrat natriumi, aromatizues, maltodekstrin, konservues: sorbat kaliumi, benzoat natriumi, kafeinë (0,03%), vitaminë (b3, b6, b2, b12), stabilizues: gome xanthan, alginat natriumi, ëmbëlsues: sukraloze, l-carnitine l-tartrate (0,004%), klorur natriumi, inositol (0,002%), ngjyrues: karoten, vajra bimore: arrë kokosi, eterovajoret, niseshte modifikuar.

  • vlera energjike për 500 ml 1055 kj / 245 kcal | 13% srd*
  • karbohidrate për 500ml 62 g | 24% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 500ml 58 g | 64% srd*
  • kripë për 500ml 0.20 g | 3% srd*

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrë e ngopur, proteina.

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

6205