• -20%

Cappy Multivitaminë 1L

Dita e mirë nis që në mëngjes. Filloje me Cappy!

150 ALL
120 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Përbërësit: Lëng frutash nga koncentrate (portokall 40%, mollë 5%, limon 2.7%, rrush 1.8%), ujë, shurup fruktozë-glukozë, pure pjeshke (0.8%) nga koncentrati, vitamina: niacin (B3), E, acid pantothenik (B5), A dhe B6, aromatizuesit.

  • vlera energjike për 250ml: 500 kj / 118 kcal | 6% srd*
  • proteina për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • karbohidrate për 250ml: 28 g | 11% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 250ml: 28 g | 31% srd*
  • yndyrna për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • yndyrna të ngopura për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • fibra për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • natrium për 250ml: 0 g | 0% srd*

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

47100