• -20%

Cappy Qershi 1L

Dita e mirë nis që në mëngjes. Filloje me Cappy!

150 ALL
120 ALL Kurse 20%
Me taksë

Sasia minimale e porosisë së blerjes për produktin është 2.

Përbërësit: ujë, shurup fruktozë-glukozë, lëng qershie (10%) nga koncentrati, acidifikues: acid malik dhe acid citrik, ekstrakt boronice të zezë dhe karrote të zezë, ngjyrues: E 150d dhe E 151, aromatizuesit.

  • vlera energjike për 250ml: 600 kj / 140 kcal | 7% srd*
  • proteina për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • karbohidrate për 250ml: 34 g | 13% srd*
  • nga të cilat sheqerna për 250ml: 34 g | 38% srd*
  • yndyrna për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • yndyrna të ngopura për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • fibra për 250ml: 0 g | 0% srd*
  • natrium për 250ml 0 g | 0% srd*

(*) Referuar konsumit mesatar për të rritur (8400 kJ / 2000 kcal).

49100